Serwis linii galwanicznych i neutralizatorów ścieków

Świadczymy usługi serwisowania istniejących linii galwanicznych oraz zakładowych neutralizatorów ścieków w zakresie:

  • wymiana / naprawa wanien i zbiorników galwanicznych
  • serwis manipulatorów galwanizerskich
  • instalacje hydrauliczne w obrębie linii
  • instalacje kanalizacyjne w obrębie linii
  • instalacje elektryczne
  • instalacje pneumatyki

 

Serwis systemów sterowania

Aby zapewnić jak najszybsze wsparcie dla naszych systemów, każdą instalację wyposażamy w połączenie internetowe. Dzięki temu skracamy czas reakcji oraz redukujemy koszty serwisu. Jest to standardowe rozwiązanie stosowane na każdym obiekcie. Zdalny dostęp do sterownika PLC linii pozwala nam świadczyć usługi wsparcia technicznego 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. 

 serwis 01

 

System sterowania iGAL wyposażony jest w moduł System Diagnostic Manager – narzędzie dające użytkownikowi ogromne możliwości diagnostyki sterownika oraz modułów sterujących. Dzięki niemu służby utrzymania ruchu, elektrycy lub nawet operatorzy linii mogą w prosty sposób zidentyfikować awarie sprzętowe. Wszystkie funkcje niezbędne do monitoringu linii mogą być uruchamiane z panelu operatorskiego lub dowolnego komputera PC, bez potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania.

Podczas serwisowania, za pomocą jednego kliknięcia dane diagnostyczne ze sterownika mogą być załadowane ze sterownika i zapisane do pliku. Pozwala to w trudniejszych przypadkach na ich analizę w trybie offline przez kolejne poziomy wsparcia technicznego.